IT Specialist Junior

O nás

Jsme součástí skupiny NetBrokers Holding, která spojuje technologické experty a profesionály.
Snižujeme finanční a časové náklady našich klientů prostřednictvím unikátní nabídky informací, produktů a cen. Holding je vlastníkem srovnávačů energií a telekomunikačních tarifů Tarifomat.cz, CenyEnergie.cz, ProfiSMS, a afiliační sítě eSpolupráce.cz. Na Slovensku vlastní největší srovnávač online pojištění Superpoistenie.sk! Nechme promluvit čísla. Naše služby využívá přes 3 miliony uživatelů, kteří nakupují přes naše weby. Tým specialistů ročně provede přes 1,5 milionu hovorů. Uzavřeli jsme přes 600 tisíc smluv.

Společnost ePojisteni.cz, působící na českém trhu od roku 2008, sídlí v moderních kancelářských prostorech v Karlíně. Jsme zaměřeni na online nabídku spolehlivých a kvalitních pojišťovacích produktů. Poskytujeme svým klientům individuální přístup a maximální péči za minimální náklady.

Připoj se i Ty k našemu úspěšnému a efektivnímu týmu! Nyní hledáme specialisty se zkušenostmi v oblasti IT. Jsi technicky zdatný v oblasti IT? Motivuje Tě příjemné pracovní prostředí, možnost vlastního rozvoje a zajímavé finanční ohodnocení? Pak nám neváhej zaslat životopis!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zodpovědnost za fungování infrastruktury, sítí, HW a SW vybavení firmy
  • Helpdesk – podpora firemních uživatelů jednotlivých oddělení v oblasti HW a SW včetně technické podpory
  • Podílení se na správě klíčových firemních systémů, serverů a infrastruktury
  • Komunikace s dodavateli IT a služeb pro IT

POŽADUJEME:

  • Praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • AJ na úrovni schopnosti studia dokumentace
  • Znalost administrace ve Windows a Linux
  • Základní znalost Asterisku výhodou
  • Proaktivní přístup
  • Pečlivost, časovou flexibilitu, spolehlivost, samostatnost
  • Chuť se neustále vzdělávat a růst
  • Pracovní praxe, se zaměřením na hostingové společnosti, velkou výhodou

NABÍZÍME:

  • Zajímavou a perspektivní práci ve významné společnosti
  • Práci na velmi zajímavých projektech s využitím moderních technologií
  • Prostor pro vlastní inovace a nápady
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, mobilní telefon, notebook
  • Firemní akce, benefity, snídaně pro zaměstnance na denní bázi a klasické občerstvení na pracovišti, relax zónu, plně hrazené neomezené volání aj.
  • Pracoviště přímo v centru Prahy
  • Možnost (a nutnost) osobního růstu
  • Příležitost pracovat pro největší srovnávač pojištění v České republice
  • Nástupní termín: IDEÁLNĚ IHNED, případně dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Rohanské nábřeží 678/29, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

NetBrokers Holding a.s.

Kontakt

Bc. Anna Kevorkyan
Rohanské nábřeží 678/29
186 00  Praha-Karlín
Česká republika