SUPERVIZOR ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

O nás

Společnost ePojisteni.cz je jednou z nejúspěšnějších a největších českých internetových firem NetBrokers Holding, a.s. Jsme největším a nejvýznamnějším poskytovatelem online pojištění na Slovensku a v České republice.
ePojisteni.cz, působící na českém trhu od roku 2008, sídlí v moderních kancelářských prostorech v Karlíně. Jsme zaměřeni na online nabídku spolehlivých a kvalitních pojišťovacích produktů. Poskytujeme svým klientům individuální přístup a maximální péči za minimální náklady.

Připoj se i Ty k našemu úspěšnému a efektivnímu týmu! Nyní hledáme kandidáta na pozici SUPERVIZOR ZÁKAZNICKÉHO SERVISU. Pokud hledáš zajímavou a perspektivní práci ve významné společnosti, pak nám neváhej poslat životopis!

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za zaměstnance zákaznických služeb (vedení zaměstnanců, hodnocení a motivace členů týmu, kontrola procesní znalosti týmu)
  • Optimalizace a aktualizace procesů zákaznických služeb
  • Zákaznická péče poskytována prostřednictvím telefonu a e-mailu
  • Administrativní činnosti spojené se zpracováním pojistných smluv
  • Komunikace s pojišťovnami
  • Rozhodování o správném řešení zákaznických případů v rámci nastavených mantinelů a hodnot

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • Analytické, logické a procesní myšlení
  • Organizační schopnosti a týmová spolupráce
  • Zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou
  • Znalost pojišťovnictví, zejména oblasti neživotního pojištění velkou výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavou, zodpovědnou a perspektivní práci ve významné společnosti
  • Prostor pro vlastní inovace, nápady, seberealizaci a osobní růst
  • Vzdělávání a další rozvoj odborných dovedností a znalostí, hrazená výuka AJ atd.
  • Odpovídající finanční ohodnocení a balíček zaměstnaneckých výhod (bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, firemní akce, benefity, snídaně pro zaměstnance na denní bázi a klasické občerstvení na pracovišti (čerstvě pražená káva, čaje atd.), čajovna, relax zóna (pingpongový stůl, fotbálek, boxovací pytel atd.), bezplatné masáže na pracovišti, plně hrazené neomezené volání, sick day aj.
  • Velmi atraktivní moderní prostředí ve zcela nových prostorech v centru Prahy s výbornou dopravní dostupnosti (v okolí 500 metrů se nachází široké spektrum služeb - květinářství, pošta, lékárna, klinika, supermarkety atd. Je zde k dispozici více jak 30 restaurací, kaváren i hospůdek. Dostupnost - tramvajová zastávka Křižíková/Urxová, stanice metra B, přívoz Pražské integrované dopravy, cyklostezka atd. Více informací o lokalitě naleznete zde -http://www.rivergarden.cz/#lokality)
  • Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
  • Příležitost pracovat pro největší srovnávač pojištění v České republice!
  • Nástupní termín: IDEÁLNĚ IHNED, případně dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickday, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

NetBrokers Holding a.s.

Kontakt

Bc. Anna Kevorkyan
Rohanské nábřeží 678/29
186 00  Praha-Karlín
Česká republika