Senior finanční analytik/controller

O nás

Jsme součástí jedné z největších českých internetových firem NetBrokers Holding. Společnost ePojisteni.cz, působící na českém trhu od roku 2008, sídlí v moderních kancelářských prostorech v Karlíně. Pro naše klienty jsme uzavřeli již přes 1 milion smluv a sponzorovali jsme například první fotbalovou ligu.

Máš chuť věci zlepšovat, zpracovat myšlenky a převést je na čísla v Excelu? Jsi zvyklý rozumět věcem do detailu a přitom si zachovat nadhled? Nebojíš se přijmout zodpovědnost a úkoly promýšlet, plánovat a směřovat k jejich splnění?

Baví tě vidět okamžitě výsledky a dopady své práce? A nemáš chuť řešit korporátní politiku? Hledáme parťáka do týmu, který má chuť vylepšovat prostřednictvím financí naše fungování a hledat nové příležitosti a rezervy.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Spolupráce na projektech týkajících se financí (např. vyúčtování, systémové nastavení účetnictví, správném toku dat)
  • Řízení manažerských finančních reportů a jejich vývoj
  • Řízení účetního a personálního oddělení
  • Komunikace napříč holdingu v rámci analyzování výkonu

POŽADUJEME:

  • Dobré komunikační schopnosti a proaktivnost
  • Vynikajicí analytické schopnosti a znalost Excelu
  • Znalost SQL (případně potřeba se doučit)
  • 2-4 letá pracovní zkušenost z financí
  • Zkušenost s řízením menších týmů

NABÍZÍME:

  • Možný kariérní rozvoj i mezinárodním směrem
  • Možnost stát se součástí vedoucí firmy v několika oborech
  • Mladý, dynamický a aktivní tým postavený na meritokratických principech
  • Spousta firemních benefitů a akcí
  • Nástupní termín: IDEÁLNĚ IHNED, případně dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha-Karlín

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, notebook, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickday, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

NetBrokers Holding a.s.

Kontakt

Bc. Anna Kevorkyan
Rohanské nábřeží 678/29
186 00  Praha-Karlín
Česká republika