Specialista zákaznické podpory v SK jazyce!

O nás

Jsme součástí skupiny NetBrokers Holding, která spojuje technologické experty a profesionály. Společnost ePojisteni.cz, působící na českém trhu od roku 2008, sídlí v moderních kancelářských prostorech v Karlíně. Naši klienti si spočítají pojištění na webových stránkách a my jim následně poradíme, kterou z nabídek využít a jak ušetřit.

Pojďte se přidat k firmě, která si je vědoma, že zaměstnanci jsou tou největší hodnotou. Kromě moderního a krásného pracovního prostředí, které zahrnuje i relax zónu s fotbálkem, ping pongem a boxovacím pytlem, máme i další benefity, kterými zajišťujeme špičkový servis pro zaměstnance – vzdělávání, kvalitní materiály a tréninkovou podporu. Navíc naši zaměstnanci kromě výplaty za svoje výsledky vyhrávají dovolené, skútry a další kulturní či jiné zážitky – pořádáme teambuildingy, chodíme společně zdarma do divadla, na večeře atd. Naše/Vaše asistentka Vám každý den donese i kávu až na stůl – pokud si tak přejete.

Přesvědčte se sami, že práce může být zábavou a že poctivou prací se dají vydělat nadstandartní peníze. Staňte se součástí společnosti, která mění tvář pojišťovacího trhu v České a Slovenské republice. Nyní hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista zákaznické podpory v SK jazyce pro největší srovnávač pojištění na Slovensku – Superpoistenie.sk! Pracovní místo se nachází v centru Prahy.

Neváhejte se zasláním Vašich životopisů, nebojte se napsat o více informací. Těšíme se na Vás.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zákaznická péče poskytována prostřednictvím telefonu a e-mailu
  • Administrativní činností spojené se zpracováním pojistných smluv
  • Komunikace s pojišťovnami
  • Komunikace s operátory klientského centra
  • Rozhodování o správném řešení zákaznických případů v rámci nastavených mantinelů a hodnot

POŽADUJEME:

  • Perfektní znalost slovenského jazyka (slovem i písmem)
  • Výhodou je praxe jako operátor call centra nebo pojišťovací/finanční poradce, PODMÍNKOU je však pouze chuť se učit a mít nadšení do práce
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Skvělé komunikační dovednosti
  • Flexibilita a odolnost vůči stresu

NABÍZÍME:

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Ranní směny, pracovní doba Po - Pá
  • Fixní mzda + bonusy!
  • Možnost kariérního růstu (upřednostňujeme interní výběrová řízení, dáváme tak šanci ambiciózním zaměstnancům, kteří chtějí pracovat na své kariéře)
  • Velmi atraktivní moderní prostředí ve zcela nových prostorech v centru Prahy s výbornou dopravní dostupnosti (v okolí 500 metrů se nachází široké spektrum služeb – květinářství, pošta, lékárna, klinika, supermarkety atd. Je zde k dispozici více jak 30 restaurací, kaváren i hospůdek. Dostupnost – tramvajová zastávka Křižíková/Urxová, stanice metra B, přívoz Pražské integrované dopravy, cyklostezka atd. Více informací o lokalitě naleznete zde -http://www.rivergarden.cz/#lokality)
  • Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
  • Vzdělávání a další rozvoj odborných dovedností a znalostí, hrazená výuka AJ atd.
  • Firemní akce, benefity: skvělé snídaně pro zaměstnance na denní bázi a klasické občerstvení na pracovišti (čerstvě pražená káva, mléko, čaje atd.), firemní čajovna včetně občerstvení, relax zóna (pingpongový stůl, fotbálek, boxovací pytel atd.), plně hrazené neomezené volání, bezplatné masáže na pracovišti, 5 týdnů dovolená, dotované obědy aj.
  • Samostatnou a odpovědnou práci, stabilitu a jistotu
  • Příležitost pracovat pro největší srovnávač pojištění v České republice!
  • Nástupní termín: IDEÁLNĚ IHNED, případně dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Rohanské nábřeží 678/29, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Slovenština (výborná)

Zadavatel

NetBrokers Holding a.s.

Kontakt

Bc. Anna Kevorkyan
Rohanské nábřeží 678/29
186 00  Praha-Karlín
Česká republika