Pracovník na výpomoc v administrativě

O NÁS:

Společnost ePojisteni.cz patří do jedné z nejúspěšnějších a největších českých internetových firem NetBrokers Holding, a.s. Provozujeme největší srovnávače pojištění v České a Slovenské republice, jsme dominantním hráčem v telekomunikacích, mobilním marketingu a finančních produktech. Působíme na českém trhu od roku 2008 a sídlíme v moderních kancelářských prostorech v Karlíně.
Nyní hledáme pracovníka na výpomoc v administrativě.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Spolupráce s personálním, finančním a mzdovým oddělením,
  • Zadávání dat nových zaměstnanců do mzdového systému, příprava pracovních smluv a ukončení pracovních poměrů, dodatků k pracovním smlouvám,
  • Vedení a archivace mzdových složek zaměstnanců,
  • Komunikace se zaměstnanci, doplňování a předávání dokladů,
  • Vedení pokladny, zadávání dokladů do účetního systému,
  • Výpomoc při zpracování faktur.

NABÍZÍME:

  • Práci na zkrácený úvazek 4 hodiny/den,
  • Pracovní doba dle domluvy, denně Po – Pá (začátek práce nejdříve v 8:00 hod, konec práce nejpozději v 17:00 hod),
  • Prostor pro seberealizaci a možnost kariérního růstu,
  • Benefity: skvělé snídaně pro zaměstnance na denní bázi a klasické občerstvení na pracovišti (čerstvě pražená káva, mléko, čaje atd.), možnost pořízení MultiSport karty,
  • Velmi atraktivní moderní prostředí ve zcela nových prostorech v centru Prahy s výbornou dopravní dostupnosti (v okolí 500 metrů se nachází široké spektrum služeb - květinářství, pošta, lékárna, klinika, supermarkety atd. Je zde k dispozici více jak 30 restaurací, kaváren i hospůdek. Dostupnost - tramvajová zastávka Křižíková/Urxová, stanice metra B, přívoz Pražské integrované dopravy, cyklostezka atd. Více informací o lokalitě naleznete zde -http://www.rivergarden.cz/#lokality),
  • Příležitost pracovat pro největší srovnávač pojištění v České republice!
  • Nástupní termín: IDEÁLNĚ IHNED, případně dohodou.

POŽADUJEME:

  • Minimálně středoškolské vzdělání (ideálně ekonomické zaměření),
  • Znalost personální a mzdové agendy výhodou,
  • Pečlivost, důkladnost, spolehlivost a chuť učit se novým věcem,
  • Bezúhonnost.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Rohanské nábřeží 678/29, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

NetBrokers Holding a.s.

Kontakt

Bc. Anna Kevorkyan
Rohanské nábřeží 678/29
186 00  Praha-Karlín
Česká republika