Pracuj v call centru, které
tě bude bavit!|dobře platí!

Super peníze, práce v příjemném prostředí, přátelští kolegové
i férové vedení

Klikni na video a podívej se, jak to u nás vypadá.

Šest důvodů, proč pracovat s námi

U nás budeš osobnost

Jsme jedno z největších prodejních call center v ČR. Přesto si ale zakládáme na tom, aby se u nás každému kolegovi dostalo tolik pozornosti, kolik potřebuje.

Vyděláš si slušné peníze

Za kvalitní práci ti dáme kvalitní odměnu. Můžeš si u nás vydělat 40 000 - 60 000 Kč měsíčně. Platíme včas a ještě ti nabídneme několik benefitů.

Pracovat s klienty je zábava

Voláme klientům, kteří si o náš kontakt sami řekli. Netlačíme na ně. Díky tomu se nemusíš bát, že budeš poslouchat jedno odmítnutí za druhým.

Naučíme tě, jak na to

Nevíš, jestli práci v call centru zvládneš? Nech to na nás. Naši trenéři tě naučí super finty z psychologie prodeje, které využiješ v hovorech i v běžném životě.

Nenecháme tě vyhořet

Je nám jasné, že jen prodávat je dlouhodobě náročné. Proto se můžeš včas přesunout na jiné místo (např. sepisování smluv s klienty), kde si vydechneš.

Rozumíme si i s úplnými nováčky

Hledáš svou první práci? Skvělé! U nás získáš cennou pracovní zkušenost a pokud budeš chtít, tak i kariérní růst.

Co říkají o své práci tvoji budoucí kolegové

David Krebs

Specialista prodeje

Petra Gruntmanová

Zákaznický servis

Miren Memiševič

Specialita prodeje

Hana Mužíková

Specialista prodeje

Co budeš dělat v práci, která má smysl?

U nás budeš lidem pomáhat šetřit peníze i čas.

Telefon. operátor - výdělky až 30 000 Kč! Zkrácený úvazek!

Co Tě čeká:

 • Telefonická komunikace s klienty, kteří již sami projevili zájem o naše produkty (nejedná se o volání na studené kontakty. Voláme jen klientům, kteří si na našich internetových stránkách udělali cenovou kalkulaci na povinné ručení, havarijní pojištění),
 • Analýza potřeb zákazníka, poskytování aktuálních informací,
 • Doporučení vhodných produktů, cenová kalkulace, uzavírání smluv,
 • Administrativa spojená s hovory a požadavky zákazníků.

Co Ti nabízíme:

 • Práci na zkrácený úvazek!
 • Fixní mzdu a velké měsíční bonusy,
 • Možnost kariérního růstu (upřednostňujeme interní výběrová řízení, dáváme tak šanci ambiciózním zaměstnancům, kteří chtějí pracovat na své kariéře),
 • Velmi atraktivní moderní prostředí ve zcela nových prostorech v centru Prahy s výbornou dopravní dostupnosti (v okolí 500 metrů se nachází široké spektrum služeb - květinářství, pošta, lékárna, klinika, supermarkety atd. Je zde k dispozici více jak 30 restaurací, kaváren i hospůdek. Dostupnost - tramvajová zastávka Křižíková/Urxová, stanice metra B, přívoz Pražské integrované dopravy, cyklostezka atd. Více informací o lokalitě naleznete zde -http://www.rivergarden.cz/#lokality),
 • Firemní akce, teambuildingy, benefity: skvělé snídaně pro zaměstnance na denní bázi a klasické občerstvení na pracovišti (čerstvě pražená káva, mléko, čaje atd.), firemní čajovna včetně občerstvení, relax zóna (pingpongový stůl, fotbálek, boxovací pytel atd.), hrazené masáže na pracovišti, péče našich asistentek - donáška kávy přímo až na stůl, vstupenky do aquapalace, 5 týdnů dovolené aj.,
 • Motivační hry,
 • Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu,
 • Vzdělávání a další rozvoj odborných dovedností a znalostí,
 • Samostatnou a odpovědnou práci, stabilitu a jistotu,
 • Příležitost pracovat pro největší srovnávač pojištění v České republice!
 • Nástupní termín: IDEÁLNĚ IHNED, případně dohodou.

Kontakt

NetBrokers Holding a.s.
Tým oddělení lidských zdrojů
Rohanské nábřeží 678/29
186 00  Praha-Karlín
Česká republika
Telefon: +420 727 916 291

Umíme se bavit

Práce v call centru je občas náročná, stejně jako každá jiná práce. My ale víme, jak proti stresu bojovat. Od masáží až po večerní party - podívej se na video, které tě přesvědčí o tom, že si umíme užívat života.

Sídlíme ve středu dění

Sídlíme v prostorných kancelářích v Karlíně. Ten platí za jednu z nejvíce atraktivních pražských čtvrtí. Když chceme po práci vyrazit na pivko, je rozhodně z čeho vybírat. A na oběd se občas svezeme lodí. Přijď se o tom přesvědčit.