Detail pozice tarifomat

Telefonní operátor - NEJEDNÁ SE O PRODEJ!

Jsme největší distributor služeb mobilních operátorů, poskytovatelů elektřiny a plynu.

Jak to u nás funguje? Zákazníci si prostřednictvím kalkulačky energií na webových stránkách porovnají nabídky všech dodavatelů a my jim následně poradíme, kterou ze služeb využít a jak ušetřit. Naši specialisti zákazníky kontaktují na základě jejich projeveného zájmu či žádosti o telefonický kontakt.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Telefonické oslovování klientů, kteří projevili zájem o námi nabízený produkt (na našich internetových stránkách si udělali cenovou kalkulaci na dodavatele energií)
  • Zjištění aktuální situace klienta a informování o aktuálních akcích společnosti
  • V případě zájmu klienta o námi nabízené služby, předání kontaktu na prodejní oddělení
  • Administrativa k jednotlivým případům

POŽADUJEME:

  • Minimálně SOU, SŠ
  • Praxe na obdobné pozici je výhodou, ne však podmínkou
  • Jasný, srozumitelný a příjemný mluvený projev
  • Znalost ČJ – mluvená i psaná forma
  • Uživatelská znalost práce na PC

NABÍZÍME:

  • Práci na HPP na dobu neurčitou v moderní kanceláři v centru Brna
  • Nadstandardní motivační ohodnocení zahrnující garantovanou mzdu 18.000 Kč
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance ve výši 6.000 Kč
  • Průběžné školení a další rozvoj odborných dovedností a znalostí
  • SIM kartu, kde můžeš neomezeně volat a využívat mobilní internet
  • Možnost kariérního růstu
  • Občerstvení na pracovišti zdarma
  • Firemní akce
  • Nástup ihned nebo dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nové sady 996/25, 602 00  Brno-Staré Brno, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Slovenština (výborná)

Zadavatel

Tarifomat, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: vozíčkáři, ostatní.

Kontakt

BC Titanium Nové sady 25
602 00  Brno – Střed
Česká republika
Telefon: 776 460 474