Detail pozice tarifomat

Firemní právník junior (částečný úvazek)

Společnost Tarifomat patří do jedné z nejúspěšnějších a největších českých internetových firem NetBrokers Holding, a.s.
Jsme dominantním hráčem v telekomunikacích, mobilním marketingu a finančních produktech. Pro naše zákazníky jsme uzavřeli přes 1 milion smluv, díky kterým mají výhodnější volání, pojištění a levnější energie.

NÁPLŇ PRÁCE:

Chcete poznat firemní právo na úrovni předního hráče v ČR a zdokonalit se vedení právní agendy na firemní úrovní?

  • Revize smluv, návrhy, změny
  • Právni podpora pro jednotlivá oddělení společnosti (od call centra po webové stránky)
  • GDPR agenda
  • Komplexní právní agenda společnosti
  • Komuniakce s klienty a řešení klientských sporů

POŽADUJEME:

  • VŠ vzdělání právního směru (Mgr.)
  • Minimálně rok praxe na obdobné pozici a zkušenost s obchodním právem, pracovním právem, a personalistikou (může být i při studiu)
  • Orientaci v platných právních předpisech ČR
  • Pečlivost, preciznost
  • Proaktivitu v hledání optimálních řešení
  • Výhodou je zkušenost s pracovním právem pro nižší pracovní pozice (např. prodejci call centra)

NABÍZÍME:

  • Vysokou míru autonomie
  • Velmi široký záběr právní agendy
  • Pružné rozvržení pracovní doby
  • Aktivní vedení a intenzivní zpětnou vazbu
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Řadu benefitů na pracovišti: snídaně, relaxační místnost, masáže, plně hrazené neomezené volání a jiné
  • Pozice vhodná například pro maminky na mateřské dovolené

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha-Karlín

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, občerstvení na pracovišti, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

Tarifomat

Kontakt

Tarifomat
Tým oddělení lidských zdrojů