Detail pozice tarifomat

Specialista zákaznického servisu

Nabízíme:

• Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
• Garantovanou mzdu plus odměny za dobře odvedenou práci, průměrné výdělky jsou přes 30.000 Kč
• Pracoviště přímo v centru Brna
• Práce v přátelském týmu mladých lidí
• Firemní akce a benefity (SIM karta, občerstvení, relaxační zóna, ...)

Náplň práce:

• Telefonická komunikace s klienty, kteří projevili zájem o naše produkty
• Analýza potřeb zákazníka a poskytování aktuálních informací
• Doporučení vhodných produktů
• Administrativa spojená s hovory a požadavky zákazníků

Požadujeme:

• Zkušenost z call centra nebo podobné pozice velkou výhodou
• Vynikající komunikační dovednosti a vyjadřovací schopnosti
• Příjemné vystupování, prodejní dovednosti
• Znalost práce na PC
• Pečlivost a proaktivní přístup

Jak to u nás funguje?

Zákazníci si prostřednictvím kalkulačky mobilních tarifů na webových stránkách srovnají nabídky tarifů všech operátorů a my jim následně poradíme, kterou ze služeb využít a jak ušetřit. Naši specialisti zákazníky kontaktují na základě jejich projeveného zájmu či žádosti o telefonický kontakt.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nové sady 996/25, 602 00  Brno-Staré Brno, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

25000-50000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Základní

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Tarifomat, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

Kontakt

BC Titanium Nové sady 25
602 00  Brno – Střed
Česká republika
Telefon: 776 460 474