Detail pozice tarifomat

Administrativa Back Office

Jsme největší distributor služeb mobilních operátorů, poskytovatelů elektřiny a plynu.

Jak to u nás funguje? Zákazníci si prostřednictvím kalkulačky mobilních tarifů na webových stránkách srovnají nabídky tarifů všech operátorů a my jim následně poradíme, kterou ze služeb využít a jak ušetřit. Naši specialisti zákazníky kontaktují na základě jejich projeveného zájmu či žádosti o telefonický kontakt.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zadávání objednávek do interního systému společnosti
  • Vkládání dat do počítače
  • Vyřizování korespondence
  • Spolupráce s ostatními odděleními společnosti

POŽADUJEME:

  • Min. středoškolské vzdělání
  • Schopnost práce s PC
  • Samostatnost, zodpovědnost a systematičnost
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Zkušenost z oblasti zákaznického servisu je výhodou, ne však podmínkou

NABÍZÍME:

  • Práci na HPP na dobu neurčitou
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Brna
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Možnost bonusů a přivýdělků
  • Firemní benefity
  • Nástup ihned nebo dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nové sady 996/25, 602 00  Brno-Staré Brno, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Tarifomat, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: vozíčkáři, ostatní.

Kontakt

BC Titanium Nové sady 25
602 00  Brno – Střed
Česká republika
Telefon: 776 460 474