Detail pozice tarifomat

TELEFONNÍ KONZULTANT – VÝDĚLKY AŽ 50 TISÍC

23.000 - 50.000 Kč

Jak to u nás funguje?

Zákazníci si prostřednictvím kalkulačky mobilních tarifů na webových stránkách srovnají nabídky tarifů všech operátorů a my jim následně poradíme, kterou ze služeb využít a jak ušetřit. Naši specialisti zákazníky kontaktují na základě jejich projeveného zájmu či žádosti o telefonický kontakt.

Nabízíme

• Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
• Nadstandardní platové podmínky
• Pracovní dobu: PO – PÁ
• Pracoviště přímo v centru Brna s výhledem na Petrov
• Práce v přátelském týmu mladých lidí
• Firemní akce a benefity (MultiSport karta, hrazená SIM karta s mobilním internetem až 30 GB, sick days, zážitkové poukazy, občerstvení na pracovišti, relaxační zóna, týmové akce apod.)

Náplň práce

• Telefonická komunikace s klienty, kteří sami projevili zájem o naše produkty
• Analýza potřeb zákazníka a poskytování aktuálních informací
• Doporučení vhodných produktů
• Administrativa spojená s hovory a požadavky zákazníků

Požadujeme

• Zkušenost z call centra nebo podobné profese velkou výhodou
• Vynikající komunikační dovednosti a vyjadřovací schopnosti
• Příjemné vystupování, prodejní dovednosti
• Znalost práce na PC
• Pečlivost a proaktivní přístup

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nové sady 996/25, 602 00  Brno-Staré Brno, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, možnost delšího neplaceného volna

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Tarifomat, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: vozíčkáři, ostatní.

Kontakt

BC Titanium Nové sady 25
602 00  Brno – Střed
Česká republika
Telefon: 776 460 474