Detail pozice tarifomat

Specialista péče o zákazníky CZ/SK

Jste komunikativní? Dělá Vám práce s lidmi radost? Máte zkušenosti se zákaznickým servisem nebo byste si je přál (a) mít? Třeba jsme se právě našli!

Společnost Tarifomat je největší distributor služeb mobilních operátorů a poskytovatelů elektřiny a plynu, a do svého týmu hledá Specialistu zákaznického servisu.

Vaším úkolem bude

• Srovnat zákazníkům produkty v oblasti mobilních tarifů a následně doporučit tu nejvhodnější variantu
• Zpracovávat poptávky v interním systému
• Komunikovat se samotnými zákazníky
• Administrativa k jednotlivým případům

Jak si Vás představujeme

• Jako člověka s příjemným vystupováním a s dobrými komunikačními dovednostmi
• Jako člověka se smyslem pro zodpovědnost a schopnost plnit zadané úkoly
• Jako člověka, který dokáže efektivně a empaticky komunikovat se zákazníky

Co Vám nabídneme

• Práci ve stabilní společnosti
• Příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Brna s výhledem na Petrov
• Neformální firemní kulturu, kde podporujeme Vaše nápady
• Kompetentní školení a možnost profesního rozvoje
• Nadstandardní výdělky
• Řadu benefitů: MultiSport karta, hrazená SIM karta s mobilním internetem až 30 GB, sick days, zážitkové poukazy, občerstvení na pracovišti, relaxační zóna, týmové akce apod.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nové sady 996/25, 602 00  Brno-Staré Brno, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

23000-46000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Slovenština (výborná)

Zadavatel

Tarifomat, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: vozíčkáři, ostatní.

Kontakt

BC Titanium Nové sady 25
602 00  Brno – Střed
Česká republika
Telefon: 776 460 474